Platba pri prevzatí tovaru (dobierka)

Z dôvodu nepreberania zásielok - vypnuté. Možnosť po individualnej dohode.

Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Táto služba je spoplatnená sumou 1,5 €. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. V predajni pri osobnom vyzdvihnutí môžete tovar uhradiť tiež platobnými kartami VISA, MasterCard a Diners Club.

Prevodom vopred

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme platobné údaje. Po pripísaní platby na náš účet na ten istý e-mail obdržíte daňový doklad.

Pri platbe prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby
  • je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky; v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú,

Pokiaľ ste si zvolili prevzatie na osobný odber, je potrebné preukázať sa daňovým dokladom k prijatej zálohe.

Platba kartou

Platby kartou sú jednou z najpopulárnejších platobných metód na svete. Obchodníci môžu prijímať platby kartami VISA a MasterCard od zákazníkov z celého sveta. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť vašu kreditnú kartu a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky Stripe pre dokončenie platby. Priradenie k vašej objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút po úhrade.