Predstavenie výrobkov

Starajte sa o zdravie svojich zubov

Vymeňte svoju tradičnú rotačnú zubnú kefku za vybraný model zo série SONIC, ktorý dôkladne čistí zuby jemnými, no veľmi účinnými pulzujúcimi pohybmi. Vďaka tomu pri čistení zubov chránite sklovinu a predchádzate recesii ďasien.

teesa kefka – BIGO.sk

Sonická zubná kefka Teesa SONIC PRO

Teesa SONIC PRO

Sonická technológia použitá v Sonic PRO a niekoľko prevádzkových režimov vám umožní efektívne odstraňovať zubný povlak a zmenu farby a zároveň sa starať o zdravie vašich ďasien. Posuňte starostlivosť o ústnu dutinu na vyššiu úroveň.

48 000 pohybov za minútu

Objavte silu sonických zubných kefiek Teesa! 48 tisíc pohyby štetín za minútu znamenajú, že vaše zuby budú dôkladne vyčistené a vyleštené na ťažko dostupných miestach, ako sú medzizubné priestory.

Sonická zubná kefka Teesa SONIC

Teesa SONIC

Zubná kefka je vybavená tromi prevádzkovými režimami vrátane čistenia, masáže a jemného čistenia citlivých zubov. Každý z nich využíva 31 000 pulzačných pohybov, takže efektívnu starostlivosť o ústnu dutinu máte zaručenú.

Sonická zubná kefka Teesa SONIC
Sonická zubná kefka Teesa SONIC
Sonická zubná kefka Teesa Sonic Black

Teesa Sonic Black

Sonická technológia použitá v tomto modeli zaručuje belšie zuby a zdravšie ďasná! Režim automatického vypnutia v kombinácii so signalizáciou potreby zmeniť stranu čistenia vám navyše pomôže vypestovať si správne návyky čistenia zubov v čase odporúčanom zubármi.

Sonická zubná kefka Teesa Sonic Black
Sonická zubná kefka Teesa Sonic Black
Sonické zubné kefky pre deti

Teesa Sonic Junior

Máte problém povzbudiť svoje dieťa, aby si čistilo zuby každý deň? Postarajte sa o jeho zdravý úsmev a vymeňte bežnú zubnú kefku venovanú tým najmenším za sonickú zubnú kefku Teesa Sonic Junior vo verzii pre malú princeznú alebo skutočného šampióna!

Zubná kefka prispôsobená veku dieťaťa

Vypestujte si správne návyky čistenia zubov

Vďaka 3 rozsahom pulzačných pohybov porastie zubná kefka Teesa Sonic Junior s vaším dieťaťom! Zvoľte prevádzkový režim prispôsobený veku vášho dieťaťa a samotná zubná kefka vám pomôže vytvoriť si správny návyk na čistenie zubov – každých 30 sekúnd signalizuje potrebu zmeniť stranu čistenia a po 2 minútach sa automaticky vypne.

Sonická alebo elektrická zubná kefka: porovnanie, ktorú si vybrať?

Sonická alebo elektrická zubná kefka: porovnanie, ktorú si vybrať?

Čistenie zubov je absolútnym základom každodennej ústnej hygieny, preto musíte pamätať na to, aké dôležité je vybrať si zubnú kefku, ktorá je nielen funkčná a efektívne čistí, ale zaisťuje aj vysoký komfort používania a zaisťuje bezpečnosť. Vzhľadom na to, aká dôležitá je správna starostlivosť o zuby a ďasná, vytvorili sme sprievodcu, ktorý vám poradí, akú zubnú kefku si vybrať.

Pozrite si špeciálne príslušenstvo

Puzdro na sonické zubné kefky
Hlavice na sonické zubné kefky - čierne
Hlavice na sonické zubné kefky - biele